אודות להט


להט צבי הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום אסטרטגיות המכירה שזוכה להכרה בינלאומית הודות לתרומתו והשפעתו על תחום המכירות. הוא המייסד והבעלים של חברת תפיסות המתמחה ביצירה והטמעה של אסטרטגיות ושיפור מיומנויות מכירה בארגונים עסקיים הפועלים בתחומי המכירות המורכבות למגזר העסקי.

 

במהלך ה-15 השנים האחרונות, להט מוביל תהליכים של שיפור ביצועים, סמינרים, אימון מנהלים ופיתוח אסטרטגיות מכירה מותאמות אישית למיטב החברות והארגונים המובילים במשק הישראלי והעולמי. הוא מסייע לארגונים, הנהלות, מנהלים ואנשי מכירות סביב העולם להתמודד מול אתגרי המכירות שלהם ולהשיג תוצאות עקביות לאורך זמן.

 

הוא שייך לצוות מצומצם של מומחים ועורכים בינלאומיים שלוקח חלק בגיבוש ועריכה של ספרות מקצועית בתחום המכירות ובימים אלו כותב את ספרו הראשון: The New Selling - 21 Powerful Strategies for Sales Success.

 

כמו כן, להט פרסם למעלה מ-350 מאמרים מקצועיים שפורסמו במגזינים ובלוגים מובילים בעולם וזאת לאחר שפיתח תובנות עמוקות בתחום המכירות לאורך השנים. הוא כותב בכל שבוע בבלוג האישי וחולק עם הקוראים את מיטב הרעיונות והתובנות שהוא צבר בתחום.

 

להט זוכה להערכה רבה מהקהילה הבינלאומית, האקדמית והעסקית והוא מוזכר באופן קבוע ברשימות מומחים בינלאומיים.

הוא נבחר להיכלל ברשימת  המשפיעים הבינלאומיים בתחום המכירות - כולל רשימת SCW היוקרתית.

*מומחה המכירות היחיד מישראל. 

 

 

כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מחברת תפיסות אסור בהחלט.