סוגיות שאנחנו פותרים

אנחנו עובדים עם ארגונים שרוצים להיות צעד אחד לפני כולם, כאלו שמוכנים ורוצים לעלות את הסטנדרט ומעוניינים בכלים מתקדמים ורלוונטיים יותר עבור צוותי המכירות שלהם. חברות שבוחרות לעבוד אתנו עושות זאת מכיוון שהן לא מסתפקות במצב הקיים, הן מבינות שהסטטוס-קוו הוא האויב הגדול שלהן, שההצלחה היא זמנית ואם רוצים להשיג מובילות ושליטה, צריך להמשיך ולהתקדם כל פעם מחדש.

 

ארגונים, מנהלים ואנשי מכירות סביב העולם מתמודדים מול אתגרי מכירה מורכבים. אנחנו מסייעים להם להתמודד ביעילות.

אם אתם פועלים בסביבת המכירות המורכבות, אתם יודעים שיש מערך שלם של אתגרים שהופך את תהליך המכירה לקשה יותר. 

אנשי המכירות מתבקשים ללמוד שפה חדשה ולמכור בצורה שונה ממה שהם הורגלו. הם נדרשים לדעת לנהל שיחה על הסיכונים והסטטוס-קוו, הם מוכרחים לדעת כיצד לבנות קונצנזוס בארגון ולהשיג מחויבויות טרם הם מציגים את הפתרון, ובעיקר הם מחויבים להעניק תובנות ולמצב עצמם כשותפים פעילים ואסטרטגים של הלקוח. 

 

בין אם מדובר בהגדרה של אסטרטגיית מכירה, סמינר או הרצאה, אנחנו יכולים לעזור לכם להשיג את התוצאה שאתה שאופים אליה. 

הניסיון שלנו מאפשר לנו לסייע ולהוביל אתכם להצלחה. 

 

אם אתם פועלים בסביבת המכירות המורכבת, נדרשים למכור את השירותים והמוצרים שלכם לעסקים, אם אתם נדרשים להוביל באמצעות הערך ולא בזכות המחיר, אם אתם מרגישים שאתם מפספסים הזדמנויות מכירה, שהכלים שיש לאנשי המכירות כבר לא ממש עובדים, שאתם לא משיגים בעקביות את התוצאות ויעדי המכירות, או שאולי פשוט אתם מאמינים שאתם יכולים להשיג הרבה יותר, שאתם רוצים ״לעלות כיתה״ - בואו ונדבר. אנחנו נשמח להיפגש ולענות לכל שאלה בנוגע לאתגרים מולם אתם מתמודדים. 

אנחנו יכולים לעזור גם לכם. 

כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מחברת תפיסות אסור בהחלט.