הבידול של תפיסות

זה מעל ל-14 שנים שאנחנו מאפשרים לאנשי מכירות, מנהלים וארגונים להשיג פריצת דרך ומובילות עסקית.

אנחנו מביאים את הניסיון, המוניטין, הידע והחדשנות של עולם המכירות. יש לנו רקורד עשיר ומוכח של הצלחות.

 

עם השנים צברנו ידע רב בכל הקשור למכירות המורכבות במגזר העסקי. הסטנדרטים המקצועיים שלנו גבוהים במיוחד והלקוחות שלנו יודעים - הם יקבלו את המקסימום בכל מקום ובכל זמן. המחויבות שלנו להצלחה שלהם היא אבסולוטית.

 

אנחנו מעניקים ערך כמו שאף אחד אחר לא יכול. 

הנה רק כמה מגורמים שיוצרים עבורנו בידול וממצבים אותנו גבוה יותר מכל חברת ייעוץ אחרת. 

הרשו לנו לחלוק עמכם כמה מהם.

 

אנחנו חושבים ופועלים בצורה שונה

יש לנו הבנה ותפיסה עסקית רחבה. אנחנו יודעים להסתכל על התמונה המלאה, לבחון את הפתרון שלנו במונחים של עשרה צעדים קדימה ולהבין את ההשלכות והמשמעויות של ההחלטות על המחלקות השונות בחברה.  אנחנו מבינים שישנם גורמים נוספים הדורשות התייחסות מעמיקה, טרם מגדירים אסטרטגיית או שיטת מכירה ולכן, בכל הגדרה של אסטרטגית מכירה, אנו מבטיחים שמכלול התהליכים מתמזגים ופועלים באופן מלא עם מחלקות נוספות בחברה, כדוגמת מחלקות השירות, התפעול, הכספים וההפצה.

 

התאמה מלאה ל-DNA של החברה

אנחנו מאמינים שלכל חברה יש ״טביעת אצבע״ ייחודית רק לה וזו בדיוק הסיבה שהגישה שלנו היא לבצע התאמה מלאה. 

אנו לא ״מעתיקים״ תהליכים בין ארגונים ומקפידים ללמוד היטב את הארגון, האתגרים, המטרות והאסטרטגיה העסקית בטרם אנו מתאימים את השפה והכלים הנדרשים. ארגונים שעובדים עמנו משיגים תוצאות גבוהות מפני שהם לא נדרשים לנסות ולהבין כיצד הפתרונות שלנו יכולים להתאים לתעשייה ולעסק שלהם. הם יודעים בדיוק כיצד, מה ואיך עליהם לפעול.

 

יכולת לפתור אתגרים ובעיות מורכבות 

אנחנו אוהבים אתגרים ואנו אוהבים לפתור בעיות מורכבות. בין אם אתם מתמודדים מול האטה, נדרשים לגייס לקוחות חדשים, להעמיק את הקשרים מול הלקוחות הקיימים או שאולי אתם נדרשים להגדיר אסטרטגית מכירה ולהשיג שליטה, אנחנו יכולים לסייע ולהוביל אתכם להצלחה וצמיחה. וגם, אפילו אם יש לכם אתגר ממש מיוחד, כזה שלא נתקלנו בו בעבר, אנחנו נוכל ביחד אתכם לאתר את הפתרון המתאים, להסתייע במומחי תוכן בינלאומיים עמם יש לנו קשרי עבודה הדוקים. מערכות היחסים שבנינו עם השנים עושות את ההבדל כאשר צריכים תשובה כאן ועכשיו. 

 

חדשנות

אנחנו דואגים להתעדכן על בסיס יומי בכל הקשור לעולם המכירות. ההשתייכות של להט לקבוצה אקסקלוסיבית של מומחים ומשפיעים בינלאומיים בתחום המכירות המורכבות מאפשרת לנו נגישות למידע העדכני ביותר שיש לתחום המכירות להציע. הספרייה המקצועית שלנו כוללת מעל ל-1,000 ספרים בתחום, אנחנו משתתפים בכנסים מקצועיים ובכל שנה אנו רוכשים מתודולוגיות אימון והכשרה ממיטב מומחי התוכן המובילים בעולם בכדי להביא אליכם את המידע העדכני שיעזור לכם להשיג ולמכור הרבה יותר.

תפיסות עובדת לפי אסטרטגיות ושיטות ניהול מדויקות אשר מבוססות על המחקרים המקיפים, העדכניים והמדויקים ביותר בתחום המכירות.

המוטו שלנו הוא להוסיף ערך ולסייע לארגונים ליצור מובילות עסקית. אנחנו מחויבים ללקוחות ולהצלחה שלהם!

 

תמיכה מקצועית

אנו לא פועלים בשעות המקובלות. אצלנו יום העבודה לא מסתיים בשעה חמש. אנחנו זמינים ללקוחות שלנו בכל עת!

אנו עונים לכל שאלה, לכל דרג ותפקיד בחברה. כל המידע הרלוונטי, הסיכומים, הסרטונים והמצגות זמינים לרשות המשתתפים באזור האישי באתר החברה, מוגנים תחת סיסמא. הניידים האישיים שלנו ידועים לכולם ואם ישנה סוגיה שאין לנו עליה תשובה, אנחנו פונים לגורמים מקצועיים בכדי לקבל הכוונה. רמת הקשרים שלנו מאפשרת לנו לפנות לגורם הבכיר הרלוונטי בכל חברה בכדי לקבל ממנו תשובה מהירה. 

 

צליח יותר.

הרשמו לניוזלטר של תפיסות בחינם

הצטרפו ל-1600+ מנהלים ואנשי מכירות שמקבלים את האסטרטגיות, העצות והתובנות החדשות ביותר בתחום המכירות, בכל שבוע, ישירות לתיבת האימייל.

אנו מתחייבים לא להעביר ו/או למכור את הפרטים שלכם לגורם שלישי ולא לשלוח אליכם ספאם או כל חומר פרסומי אחר. רק דברים מועילים שיאיצו את המכירות שלכם קדימה.
כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מחברת תפיסות אסור בהחלט.