וידאו

אם אתם רוצים להשיג תוצאות יוצאות דופן, אתם צריכים ללמוד כיצד עושים זאת. אתם צריכים להתעדכן בכל מה שחדש, להיחשף לספרות מקצועית ולתכנים רלוונטיים שיעניקו לכם רעיונות, תובנות ואסטרטגיות חדשות. 

 

בכל חודש אני מצלם סדרה של סרטונים באולפן מקצועי ומעלה לאתר בכדי שאתם תוכלו לצפות, ללמוד וליהנות. אתם מוזמנים לצפות בסרטונים השונים שיצרתי לאורך השנים, הם זמינים עבורכם 24/7. 

 

בכל קטגוריה תוכלו למצוא סדרה של סרטונים עם הסברים מפורטים. 

 

קטגורית ״כיצד עושים״ - טיפים ואסטרטגיות מכירה מתקדמות. צעד אחר צעד, הסברים מפורטים כיצד ליישם ולבצע בפגישות ושיחות המכירה. 

 

קטגורית ״סקירה של ספרי מכירות חדשים״ - סקירה מקצועית על ספרי מכירות חדשים. אני קורא ומסכם אותם במיוחד עבורכם. 

 

קטגורית ״שאלות ותשובות״ - תשובות שלי לשאלות שאני מקבל ממנהלים ואנשי מכירות המבקשים עצה או הכוונה. 

 

אתם מוזמנים לבחור לכם קטגוריה, ללחוץ על הקישור ולהתחיל ליהנות מסרטונים עם ערך אמיתי. צפייה מהנה! 

הרשמו לניוזלטר של תפיסות בחינם

הצטרפו ל-1600+ מנהלים ואנשי מכירות שמקבלים את האסטרטגיות, העצות והתובנות החדשות ביותר בתחום המכירות, בכל שבוע, ישירות לתיבת האימייל.

אנו מתחייבים לא להעביר ו/או למכור את הפרטים שלכם לגורם שלישי ולא לשלוח אליכם ספאם או כל חומר פרסומי אחר. רק דברים מועילים שיאיצו את המכירות שלכם קדימה.
כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מחברת תפיסות אסור בהחלט.