סרטוני וידאו: כיצד עושים - טיפים מעשיים ...

video image
כיצד לאתר את התקציב של הלקוח
10 שאלות שיעזרו לכם לחשוף את מסגרת התקציב של הלקוח לעסקה, לאתר את הגורמים המעורבים בתהליך וטכניקות מעשיות להאציץ לקראת החלטה.
video image
כיצד לבסס את המקצועיות שלכם
האם ניתן לבסס מקצועיות מבלי לומר ״אני מקצוען״? כיצד תוכלו להוכיח שאתם מומחים ולבסס את המעמד שלכם? 4 טכניקות שתוכלו להשתמש כבר בפגישה הבאה.
video image
התנגדויות - מה עושים וכיצד מתמודדים?
מהי הדרך האפקטיבית ביותר להתמודד מול התנגדויות? האם זה בכלל אפשרי? הנה שיטה יעילה במיוחד שתעזור לכם להתמודדות מול חששות והתנגדויות של הלקוח.
video image
דחוף מול חשוב
כולם יודעים שתהליך מכירה מתייחס לנקודות כמו רצון וצורך, רווח והפסד, תכונות ותועלות וכדומה. האמת היא שכל זה חשוב אבל לא כמו היחס בין חשוב לדחוף.
video image
טעויות שמחסלות את פגישת המכירה
מהי הטעות הקריטית שמחסלת לכם את פגישת / שיחת המכירה? כיצד תוכלו להימנע מטעויות שגוזלות את ההזדמנויות שלכם? דוגמאות פרקטיות כבר לפגישה הבאה שלכם.
video image
כיצד בונים מודל תגמול אפקטיבי
ראיון מיוחד עם רמי יוסף, מנכ״ל משותף בחברת יישום-אנשים ותוצאות. רמי יוסף ולהט צבי חושפים את הסודות והכשלים בבניית מודל תמריץ אפקטיבי לאנשי מכירות.

הרשמו לניוזלטר של תפיסות בחינם

הצטרפו ל-1600+ מנהלים ואנשי מכירות שמקבלים את האסטרטגיות, העצות והתובנות החדשות ביותר בתחום המכירות, בכל שבוע, ישירות לתיבת האימייל.

אנו מתחייבים לא להעביר ו/או למכור את הפרטים שלכם לגורם שלישי ולא לשלוח אליכם ספאם או כל חומר פרסומי אחר. רק דברים מועילים שיאיצו את המכירות שלכם קדימה.
כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מחברת תפיסות אסור בהחלט.