סרטוני וידאו: שאלות ותשובות

video image
שאלת מיליון הדולר - מדוע אני לא סוגר ?
אלו טעויות אתם עושים בדרך ומהי הטקטיקה הנכונה שתעזור לכם להוביל את הלקוח לקבל החלטה? הטיפים ממתינים לכם בפנים.
video image
אלו תכונות נדרשות בכדי להיות איש מכירות מוצלח
בשונה ממה שהרבה חושבים, איש מכירות לא צריך לדעת לדבר יותר מהנדרש בכדי להצליח, הוא לא זקוק למניפולציות ולטריקים זולים. הוא צריך סט מיומנויות אחר לחלוטין.
video image
הלקוחות שלכם לא חוזרים אליכם ?
לכאורה, עשיתם הכל לפי הספר, ניהלתם פגישה טובה והלקוח אפילו אמר לכם שהוא רוצה להתקדם. שלחתם הצעה אבל הוא לא חוזר ולא עונה לטלפונים שלכם. מה עושים?
video image
כיצד משנים את הסטטוס-קוו ?
כיצד ניתן לגרום ללקוחות לחשוב אחרת? כיצד ניתן להראות ללקוחות שהמצב הקיים לא מטיב עמם? גלו טכניקות שיעזרו לכם לשנות את הסטטוס-קוו.
video image
כיצד מספרים סיפור מכירה ?
למה הכוונה לספר סיפור מכירה ומדוע זה חשוב? כיצד הלקוחות מקבלים החלטות ואיך אתם יכולים לרתום את המחקרים האחרונים לתהליך המכירה שלכם?

הרשמו לניוזלטר של תפיסות בחינם

הצטרפו ל-1600+ מנהלים ואנשי מכירות שמקבלים את האסטרטגיות, העצות והתובנות החדשות ביותר בתחום המכירות, בכל שבוע, ישירות לתיבת האימייל.

אנו מתחייבים לא להעביר ו/או למכור את הפרטים שלכם לגורם שלישי ולא לשלוח אליכם ספאם או כל חומר פרסומי אחר. רק דברים מועילים שיאיצו את המכירות שלכם קדימה.
כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מחברת תפיסות אסור בהחלט.