אודות להט


להט צבי הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום אסטרטגיות המכירה שזוכה להכרה מקצועית ובינלאומית, 
הודות לתרומתו והשפעתו על תחום המכירות במגזר ה-B2B. הוא המייסד והבעלים של חברת תפיסות המתמחה ביצירה והטמעה של אסטרטגיות ושיפור מיומנויות מכירה בארגונים עסקיים.
 
 
בין הלקוחות וההנהלות להן להט מייעץ, ניתן למצוא חברות גלובאליות מובילות מרשימת ה- Fortune 500 וה-Dun's 100,
לצד חברות לוקאליות בינוניות המובילות בתחומן.

 

במהלך ה-18 השנים האחרונות, להט מוביל תהליכים של שיפור ביצועים, סמינרים, אימון מנהלים ופיתוח אסטרטגיות מכירה מותאמות אישית למיטב החברות והארגונים המובילים במשק הישראלי והעולמי. הוא מסייע לארגונים, הנהלות, מנהלים ואנשי מכירות סביב העולם להתמודד מול אתגרי המכירות שלהם ולהשיג תוצאות עקביות לאורך זמן וזאת באמצעות המתודלוגיה הייחודית שפיתח:

Sales Strategy, Sale Process, Sales performens & Sales Manegment.

 

להט בעל ניסיון רב שנים, הוא זוכה להערכה רבה מהקהילה הבינלאומית, האקדמית והעסקית.

ועידת SCW היוקרתית מציינת את שמו בין 100 המשפיעים הבינלאומיים בתחום המכירות , אתר Sales Guru קובע שהוא בין 50 יועצי המכירות הגלובאליים המוזכרים ביותר ברשת ומגזינים מקצועיים כדוגמת Hub Spot מצוטטים באופן קבוע את המאמרים השבועיים

אותם הוא מפרסם באתר החברה (מעל ל-500 מאמרים מקצועיים).

כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מחברת תפיסות אסור בהחלט.