ישירות למייל ובחינם ! קורס המכירות של תפיסות.
10 שיעורים אינטרנטיים שיסבירו לכם צעד אחר צעד כיצד לשנות את כללי המשחק ולמכור בסביבת העסקים החדשה.

הסיפור שלנו

אם אתם פועלים בסביבת המכירות המורכבות או שאולי אתם מוכרים לעסקים, אתם בוודאי ערים לשינוי הנערך בשטח מדי יום.

הלקוחות שלכם כבר יודעים להגדיר את הבעיה, הם יודעים כיצד הפתרון אמור להיראות, מהו טווח המחירים ומהם ההבדלים המרכזיים. 

הם מצפים לקבל ערך מוסף, הם רוצים שיאתגרו אותם, שיעזרו להם לצאת מאזור הנוחות, שישתפו אותם ברעיונות ובתובנות בנוגע לאתגר מולו הם מתמודדים ובעיקר הם מעוניינים בשותפים לדרך, שילוו אותם בדרך המקצועית ויסיעו להם בתהליך הצמיחה. 

 

בדיוק מסיבה זו, אנו מאמינים שאנשי המכירות, מנהלים והנהלות צריכים לשנות את הדרך בה הם מוכרים. 

בכדי להישאר רלוונטיים היום בעסקים נדרש לרכוש מיומנויות, התנהגויות ואסטרטגיות חדשות יותר.

 

תפיסות היא חברת ייעוץ גלובאלית המסייעת לארגונים, למנהלים ולאנשי מכירות להשיג את הרמות הגבוהות ביותר של ביצועים עסקיים באמצעות יישום של אסטרטגיות מכירה מתקדמות. אנחנו מציעים לארגונים את מכלול שירות הייעוץ וההכשרה בכדי לתרגם את התובנות החדשות של תחום המכירות לפעולות בעולם האמיתי. ​אנו פועלים במשותף עם כל הגורמים הרלוונטיים ועובדים כתף לצד כתף, במטרה אחת ברורה: לשנות את כללי המשחק במגרש העסקי בו הם פועלים ולהשיג מובילות עסקית אמיתית.

 

במשך השנים הייתה לנו הזכות לייעץ ולסייע ליותר ממאה וארבעים עסקים וארגונים גדולים להתמודד מול אתגרי מכירות מורכבים. 

עשינו זאת בשלוש יבשות שונות, בתרבויות וסביבות מכירה מאתגרות והיפר תחרותיות.  זכינו לעבוד עם החברות המובילות בעולם וגם עם חברות קטנות שמצטיינות בתחומן. שיתפנו פעולה עם מומחים בינלאומיים ומנהלים מוכשרים. הייתה לנו הזכות לעבור מול דירקטוריונים והנהלות בכירות, להכשיר אלפים של אנשי מכירות במגוון רחב של תעשיות, להיות שותפים לעיצוב ותכנון של מהלכים אסטרטגיים ששינו את פני החברות והשפיעו ישירות על מאות אלפים של לקוחות. הרקע שלנו במכירות הוא רב מאד ונשמח לעבוד גם ביחד אתכם.

 

כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מחברת תפיסות אסור בהחלט.