הרשמו לניוזלטר של תפיסות בחינם
הצטרפו ל-1600+ מנהלים ואנשי מכירות שמקבלים את האסטרטגיות, העצות והתובנות החדשות ביותר בתחום המכירות, בכל שבוע, ישירות לתיבת האימייל.
Google+
Linkedin

הגביעים של אתמול לא מבטיחים את הניצחונות של מחר ...

כתב: להט צבי

קטגוריה: כללי

 

לפני מספר ימים התפרסמה ידיעה שסר פול מקרטני, שנחשב לאגדה בחייו (גילוי נאות: אני לא ממעריצי הביטלס)

שיתף פעולה עם זמר הפופ קניה ווסט. עד כאן הכל בסדר גמור.
התגובות של המעריצים ברשתות וטוויטר במיוחד, הן אלו שהעלו חיוך על פני אנשים בכל העולם.
אנשים שאלו : מי זה הפול מקרטני הזה בכלל ? אחרים שאלו אם מישהו מכיר ? ויש כאלו שדווקא החמיאו ואמרו שצפוי לו עתיד גדול והתגובה הכי נחמדה הייתה: ״איזה יופי שקניה מעניק הזדמנות ליוצרים אנונימיים...״
 
אפשר לכתוב שצומח לו דור שלא מכיר את יוסף ואפשר לומר שהדור של היום פשוט חושב אחרת, או שאולי הוא מעריך מוזיקה שונה. זה לא משנה מה תאמרו - את העובדות לא ניתן לשנות. אם אתם רוצים להישאר בקדמת הבמה, כדאי שתלמדו כיצד הלקוחות שלכם חושבים ? מה ההעדפות שלהם ? מה משפיע עליהם ? מהן המגמות ? תלמדו את השפה שלהם!
 
אם אתם במכירות, תשכחו מהגביעים, התארים והמחמאות של אתמול. הם לא יעזרו לכם להשיג את הניצחונות של מחר. 
בכל יום מתחיל משחק חדש, בכל יום הנקודות מתאפסות, מנהלים מתחלפים והם לא מכירים אתכם, יש כאלו שיאמרו שזו ״פוליטיקה חדשה״, שהם לא מחויבים להסכמים ישנים, שהם רוצים מישהו רענן יותר, צעיר יותר. הלקוחות רוצים גיוון, ללמוד דברים חדשים, להיות חשופים למגמות ותהליכים, לקבל הרבה יותר (ובצדק!).
 
הלקוחות הם אלו שמגדירים כללי המשחק ואם אתם לא רוצים לשחק לפני הכללים שלהם, אתם בחוץ!!
הלקוחות של היום לא רוצים אנשי מכירות, הם לא רוצים מישהו שיסביר להם על המוצר, שידבר איתם במונחים של תכונות ותועלות. הם לא צריכים אתכם בשביל זה - יש מישהו הרבה יותר טוב מכם - האינטרנט, הרשתות החברתיות, חוכמת ההמונים. 
 
אם אתם לא יודעים להוסיף ערך - אתם לא רלוונטיים. אם תגיעו בגישה שאתם הכי טובים, שזכיתם בפרס איש המכירות המצטיין או שאולי אתם הדבר הטוב ביותר שהם פגשו - אתם תמצאו את עצמכם תוך שנייה אחת מחוץ למשחק - זה לא מעניין אף אחד!
הלקוחות שלכם מצפים לשינוי דרמטי. הם מעוניינים באנשי מכירות שיתפקדו כיועצים ולא כנציגי מכירות, הם רוצים לסמוך עליכם. הם מצפים שתדעו יותר על התעשייה ועל הענף בו הם פועלים, הם מצפים שתכירו את האתגרים מולם הם מתמודדים, שתדאגו לאינטרסים שלהם, שתסייעו להם להצליח בבחירה שלהם ובתפקיד. הם מצפים שתשתפו אותם ברעיונות, תובנות, שתצרו להם הזדמנויות חדשות. רמת המיומנויות שלכם חייבת להיות גבוהה יותר.
 
הלקוחות שינו את הדרך בה הם רוכשים מידע וידע, את הדרך בה הם מתקשרים עם החברות ואת הדרך בה הם מקבלים החלטות ומבצעים רכישה. אי אפשר לדבר על שינוי ועל המחויבות שלנו להשתנות ובדיוק באותה הנשימה, להמשיך ולהתנהג כמו בעבר. נדרש אומץ, יוזמה וויתור על האגו בכדי לעלות ולשחק במגרש המשחקים החדש.
אז השאירו את הגביעים מאחור, אפסנו את האגו, למדו את השיטות והכללים החדשים, נצלו את הניסיון והיכולת שלכם וצאו לכבוש את המגרש. הלקוחות בחוץ מחכים לכם ...
...............................................................................................................................................................................................
  להט צבי, מומחה בעל שם עולמי לאסטרטגיות ושיטות מכירה.
  מנכ״ל קבוצת תפיסות, יועץ להנהלות ולמנהלים בכירים, מרצה מבוקש בתעשייה ובאקדמיה.
  הוא מוזכר באופן קבוע ברשימות מומחים בינלאומיים ומדורג בין  מומחי המכירות המשפיעים בעולם, 
  כולל רשימת SCW היוקרתית (מומחה המכירות היחיד מישראל).
  
רוצים להזמין את להט להרצות בכנס המכירות הקרוב? להתייעץ אתו בנוגע לאסטרטגיית מכירה? 
או שאולי בנוגע לתוכנית הכשרה? התקשרו אלינו: 03-9013554. נשמח לסייע גם לכם ...

הרשמו לניוזלטר של תפיסות בחינם

הצטרפו ל-1600+ מנהלים ואנשי מכירות שמקבלים את האסטרטגיות, העצות והתובנות החדשות ביותר בתחום המכירות, בכל שבוע, ישירות לתיבת האימייל.

אנו מתחייבים לא להעביר ו/או למכור את הפרטים שלכם לגורם שלישי ולא לשלוח אליכם ספאם או כל חומר פרסומי אחר. רק דברים מועילים שיאיצו את המכירות שלכם קדימה.
כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים בבלוג של אתר זה שמורות לחברת תפיסות ולהט צבי, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש.
אין ללמד את המאמרים בשום מכון, קורס, מכללה או בית-ספר, במסגרת אישית, פרטית או קבוצתית, ללא אישור בכתב מחברת תפיסות.
כמו כן, אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומרים הגרפיים שמלווים אותם. במקומות בהם מופיעים תצלומי מסך, זכויות היוצרים על עיצוב הממשק הגרפי המקורי (GUI) שמורות לחברות שייצרו אותן.