בלוג: ניהול מכירות

לשבור את התבנית: כיצד משתנה התפקיד של מנהל המכירות?
התפקיד של מנהל המכירות עובר טרנספורמציה אמיתית. הכלים המסורתיים לא רלוונטיים עוד. מדוע השינויים מתרחשים ומה אפשר לעשות אחרת?
קראו עוד >
חמשת היסודות שלי ניהול
מהם חמשת היסודות שיהפכו אתכם למנהלי מכירות מצטיינים? קראו את העקרונות שלי וצאו למסע להגשים את הפוטנציאל הניהולי שבכם!
קראו עוד >
מדוע העצמה היא מכפיל צמיחה?
מהי העצמת עובדים? כיצד מנהלים יכולים ליישם העצמה בצורה אפקטיבית? ומהם חמשת ההיבטים המרכזיים? התשובה מחכה לכם במאמר.
קראו עוד >
טעויות שמנהלי מכירות מתחילים עושים
אם קודמתם לתפקיד ניהולי, אתם הולכים לעשות טעויות (והרבה). הנה חמש טעויות מרכזיות שמנהלי מכירות עושים והמלצות לפעולות שהם יכולים לעשות אחרת.
קראו עוד >
מה הייתי עושה לו הייתי מנהל המכירות שלכם? ...
אם הייתה לי הזכות לנהל אתכם או את צוות המכירות שלכם, זה בדיוק מה שהייתי עושה. אתם מוזמנים לקרוא, לגלות ולהעתיק את הפעולות ...
קראו עוד >
כיצד יוצרים תחושת ביטחון אצל צוות מכירות בתקופה של אי ודאות?
כיצד מנהלים צוות מכירות בתקופה של אי ודאות וחרדה? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור בהצלחה את התקופה.
קראו עוד >
דוד וגוליית - גרסת המכירות
בכל פעם שאיש המכירות שלכם נפגש עם הלקוח, הוא ״נלחם״ מול איש המכירות של המתחרה הישיר שלכם. מי הולך לנצח? ואיך אתם יודעים שהוא זה שייזכה?
קראו עוד >
כיצד ניתן לשנות את ה-DNA של איש המכירות?
האם ידעתם שאפשר לשנות את רצף ה-DNA בעזרת מוטציות? מה בנוגע ל-DNA של אנשי המכירות? כיצד ניתן לעשות זאת ולא בתנאי מעבדה? התשובות בפנים.
קראו עוד >
העובדים לא נגדכם, הם בעד עצמם!
מדוע כל כך קשה להוביל שינוי ומהן הסיבות בגללן אנו נכשלים? הנה שמונה סיבות מרכזיות ועשר דרכי פעולה שיאפשרו לכם להוביל שינוי בהצלחה.
קראו עוד >
מנהלים בלתי נשכחים
מנהלים גדולים לא רק דורשים מאיתנו יותר אלא גם מאפשרים לנו להפוך לגרסאות הטובות ביותר של עצמנו. מה הם דורשים מאיתנו שגורם לנו לעשות ולהשיג הרבה יותר?
קראו עוד >
יחס, חיוך ומילה טובה
האם אתם מפרגנים לעצמכם על הדרך שאתם עושים? האם אתם חוגגים את ההתקדמות או שאתם מתייחסים רק לתוצאה הסופית? הנה המלצה שכדאי לכם ליישם.
קראו עוד >
מתפשרים על בינוניות
מדוע מנכ״לים מאמינים לסיפורים של מנהלי המכירות. מדוע הם מסכימים לתוצאות שהם לא היו מקבלים בשום מחלקה אחרת? הנה הסיבות והפעולות הנדרשות לביצוע.
קראו עוד >
חמישה אתגרים יומיומיים מולם מנהלי מכירות מתמודדים
מנהלי מכירות נדרשים להתמודד מול אתגרים רבים. מצד אחד ההנהלה שלוחצת לעמוד ביעדים, ומהצד השני, אנשי מכירות שמתקשים. כיצד ניתן להתמודד בהצלחה?
קראו עוד >
האם זה באמת משנה אם יש מנהל מכירות בחברה?
עד כמה מנהל מכירות מקצועי יכול להשפיע על התוצאות והאם אתם צריכים מנהל מכירות בחברה?
קראו עוד >
האם מנהלים באמת יכולים לעשות את ההבדל?
חברה מגייסת מנהל חדש, הוא מקבל את אותם העובדים, הם מוכרים את אותם המוצרים, לאותם הלקוחות. לאחר מספר חודשים רואים שינוי. כיצד זה ייתכן?
קראו עוד >
מדוע אנשי המכירות שלכם לא רעבים?
אם בוודאי מכירים את התופעה של ״אנשי מכירות שבעים״. הנה חמש סיבות מדוע זה קורה וחמש פעולות שאתם יכולים לעשות בכדי ליצור את ״הרעב״ מחדש.
קראו עוד >
כיצד אתם יוצרים מוטיבציה אצל אנשי המכירות שלכם ?
תגמול כספי, איומים בפיטורים או מילה טובה. שלוש גישות - מי צודק ומתי נכון להשתמש בכל גישה?
קראו עוד >
מנהלים במלכודת עכברים
אומרים שאנשים מצליחים לא עוצרים בכדי להרגיש את הנוחות. הם יודעים שהם יכולים להיגרר לתרדמת שתוצאותיה יכולות להיות הרסניות. אנשים מצליחים נמצאים תמיד בתנועה, הם קוראים תיגר בכל פעם מחדש על הנחות היסוד והפעולות שהם מבצעים. הם שואפים לגדול ולצמוח.
קראו עוד >
אמרו לי מה אתם מודדים ואגלה לכם כיצד אתם מנהלים ...
אחת השאלות שאני אוהב לשאול מנהלים לפני תהליך האימון היא מדוע הם בחרו בתפקיד הניהול? כיצד הם תיארו אותו והאם הוא תואם להגדרה שלהם, עכשיו כשהם בתפקיד? האם הם מסכימים להגדרה שהמטרה המרכזית של המנהל היא לאפשר לאנשים לצמוח? והאם הם מאמנים את האנשים שלהם? התשובה כמובן היא תמיד: כן! המציאות מוכיחה שהם פועלים אחרת ...
קראו עוד >
למנהלים יש את הטייטל - למנהיגים יש את האנשים ...
עובדים לא זקוקים למישהו שיאמר להם מה לעשות. הם זקוקים למנהלים שיעזרו להם להתפתח. למנהיגים יש אחריות כלפיכם, אכפת להם, הם יוצרים בכם את התשוקה ומחברים אתכם למטרה. הם מאפשרים לכם לצמוח ! האם אתם מנהלים או מנהיגים?
קראו עוד >
חושבים למנות את איש המכירות המוצלח למנהל ? חשבו שוב !
מנהלים רבים מתמודדים מול הדילמה האם לקדם את איש המכירות המוצלח לתפקיד המנהל. האם הוא יוכל ללמד את הצוות להצליח? האם הוא יוכל ״לשכפל״ את עצמו וללמד אחרים את הסוד? מה קורה בפועל? האם הם באמת מצליחים?
קראו עוד >
מנהלים - האם אתם מוכנים ל- 2015 ?
הצהרות ריקות מתוכן כמו: ״השנה נעשה את אותן הפעולות שעשינו ב- 2014, רק טוב יותר...״ או ״נעשה כמיטב יכולתנו...״ לא יעזרו לכם להצליח. הנה כמה דברים שאתם יכולים לעשות בכדי ששנת 2015 תהיה מוצלחת יותר!
קראו עוד >
איזה סוג של מנהלים אתם?
איזה סוג של מנהלים אתם - האם אתם כבאים או בנאים? באופן פרדוקסאלי, מנהלים מייצרים את מה שהם רוצים להימנע ממנו. הם יוצרים תלות ופחות אחריות. זה הניהול הישן ואינו מתאים עוד בסביבה העסקית של היום. היום דרושים מנהלים שהם בנאים ...
קראו עוד >
טעויות של מנהלים - שמונה טעויות שיכולות לחסל אתכם ...
בין אם שהתחלתם את דרככם כמנהלים או שאולי אתם מנהלים וותיקים ומנוסים. אלו הן שמונה המלכודות שיכולות להכשיל כל מנהל וכל תהליך שאתם מנסים להטמיע בארגון או בצוות.
קראו עוד >
מה הקשר בין מונדיאל, ניהול ומכירות ?
כיצד הדברים קשורים אחד לשני? מה הקשר בין מאמן, קבוצה והרצון לנצח למכירות וניהול?
קראו עוד >
כיצד תוכל לסייע לצוות המכירות שלך?
ניהול לא מתבטא רק בניהול הדוחות והזדמנויות המכירה. הנה רשימה חלקית של כמה מהפעולות שאתה יכול לבצע בכדי לסייע לצוות שלך להצליח הרבה יותר.
קראו עוד >

הרשמו לניוזלטר של תפיסות בחינם

הצטרפו ל-1600+ מנהלים ואנשי מכירות שמקבלים את האסטרטגיות, העצות והתובנות החדשות ביותר בתחום המכירות, בכל שבוע, ישירות לתיבת האימייל.

אנו מתחייבים לא להעביר ו/או למכור את הפרטים שלכם לגורם שלישי ולא לשלוח אליכם ספאם או כל חומר פרסומי אחר. רק דברים מועילים שיאיצו את המכירות שלכם קדימה.
כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים בבלוג של אתר זה שמורות לחברת תפיסות ולהט צבי, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש.
אין ללמד את המאמרים בשום מכון, קורס, מכללה או בית-ספר, במסגרת אישית, פרטית או קבוצתית, ללא אישור בכתב מחברת תפיסות.
כמו כן, אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומרים הגרפיים שמלווים אותם. במקומות בהם מופיעים תצלומי מסך, זכויות היוצרים על עיצוב הממשק הגרפי המקורי (GUI) שמורות לחברות שייצרו אותן.