בלוג: טלמרקטינג

מכירות זה משחק של מספרים (לא באמת!)
רבים מאיתנו נתקלים בעצות ובטיפים של "מומחים" בתחום המכירות, המעודדים אסטרטגיות מיושנות ולא יעילות. הנה מה שאפשר לעשות אחרת ...
קראו עוד >
אם אתם לא יודעים כיצד למכור בטלפון, אל תתקשרו ללקוח!
אם איש המכירות לא יודע כיצד ליצור ערך בפחות מדקה, אין טעם שהוא יערוך את השיחה. הנזק שהוא עושה לעצמו ולחברה גדול יותר מההזדמנות שלו לבצע מכירה.
קראו עוד >
משלושה יוצא אחד ...
מהי אסטרטגיית הצמיחה שלכם? לו ניתנה לכם האפשרות לבחור כלי עבודה אחד: טלמרקטינג, רשתות חברתיות או האינטרנט. מה הייתם בוחרים? אני הייתי בוחר בטלפון מבלי להסס לרגע...
קראו עוד >
כיצד מבצעים שיחת טלמיטינג ?
אם אתם רוצים שהלקוחות שלכם יחזירו לכם צלצול, שהם ידברו וייפגשו אתכם, אתם צריכים לפתח תסריט שיחה אפקטיבי יותר. אתם צריכים להיות שונים, אתם צריכים לתפוס את תשומת הלב שלהם בשניות הראשונות...
קראו עוד >
האם השיחות קרות עדיין עובדות ?
האם השיחות הקרות רלוונטיות? האם ניתן לוותר עליהן? האם תהמרו רק על המדיה ? הנה שלושה דברים שישנו לכם התפיסה בנוגע להצלחה ותוצאות !
קראו עוד >
דוחות במוקדי מכירות
מנהלי מוקדים אוהבים דוחות. הם מתהדרים ביכולות של המערכת וביכולת שלהם לנטר את פעילות המוקד. אבל השאלה האמיתית היא האם הם קוראים ומבינים את הנתונים החשובים באמת?
קראו עוד >

הרשמו לניוזלטר של תפיסות בחינם

הצטרפו ל-1600+ מנהלים ואנשי מכירות שמקבלים את האסטרטגיות, העצות והתובנות החדשות ביותר בתחום המכירות, בכל שבוע, ישירות לתיבת האימייל.

אנו מתחייבים לא להעביר ו/או למכור את הפרטים שלכם לגורם שלישי ולא לשלוח אליכם ספאם או כל חומר פרסומי אחר. רק דברים מועילים שיאיצו את המכירות שלכם קדימה.
כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים בבלוג של אתר זה שמורות לחברת תפיסות ולהט צבי, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש.
אין ללמד את המאמרים בשום מכון, קורס, מכללה או בית-ספר, במסגרת אישית, פרטית או קבוצתית, ללא אישור בכתב מחברת תפיסות.
כמו כן, אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומרים הגרפיים שמלווים אותם. במקומות בהם מופיעים תצלומי מסך, זכויות היוצרים על עיצוב הממשק הגרפי המקורי (GUI) שמורות לחברות שייצרו אותן.