בלוג: ניהול תיקי לקוחות-שותף מהימן

מלקוח מתוסכל ללקוח נאמן: המדריך הקצר ללקוח הנוטש
בעידן של תחרות גוברת ונאמנות לקוחות מתפוגגת, שימור לקוחות הופך למשימה קריטית. כיצד הפוכים משבר להזדמנות ומהן ארבעת העקרונות?
קראו עוד >
כיצד להתאים את הפתרון הנכון ללקוח?
כיצד מתמודדים מול צרכי הלקוחות המשתנים? מהן אסטרטגיות מוכוונת ערך וממוקדת לקוח? כיצד עושים זאת ומהו תהליך תלת-שלבי שמוביל לתוצאות? הכל במאמר הבא ...
קראו עוד >
כיצד לטפח את הלקוחות האסטרטגיים בחברה
הנה חמישה עקרונות מובילים לתכנון, טיפוח והרחבה של הקשרים עם לקוחות אסטרטגיים, במטרה להשיג יתרון תחרותי ותשואה גבוהה על ההשקעה.
קראו עוד >
רחוק מהעין, רחוק מהלב
כל כמה זמן אתם פוגשים את הלקוחות שלכם? על מה אתם מדברים והאם אתם עושים זאת נכון? כל זאת ועוד, במאמר הבא
קראו עוד >
הלקוח מחבב אתכם? אז מה!
במכירות, אם אתם לא מסוגלים להוכיח שאתם יכולים לייצר תוצאות, לסייע להם לנווט בין האפשרויות השונות - אתם לא תגיעו רחוק. גישת המכירות השתנתה: בעולם החדש כימיה וביטחון (שהספיקו בעבר) הם רק כרטיס הכניסה. הנה מה שנדרש מכם לעשות.
קראו עוד >
כיצד הופכים להיות שותף אסטרטגי/יועץ מהימן של הלקוח?
רבים עושים שימוש במושג יועץ מהימן/שותף אסטרטגי מבלי לדעת באמת כיצד אפשר להיות כזה. הנה רשימה קצרה שתעזור לכם לעשות סדר ולהפוך לכאלו.
קראו עוד >
אל תבקרו את הלקוחות שלכם
אם אתם לא יודעים על מה אתם הולכים לדבר עם הלקוח, אם אתם לא יודעים איזו מחויבות לבקש, אל תלכו לפגישה! התקשרו ובטלו
קראו עוד >
אני איכר, לא צייד. כן, בטח...
אנשי מכירות רבים אוהבים להסתתר תחת הכובע של ״האיכר״. קל להם לומר, אני לא ״צייד״, זה לא התפקיד שלי להביא עבודה חדשה, ליצור קשר עם לקוחות חדשים.
קראו עוד >
חמישה חוקים לפיתוח מערכות יחסים עסקיות
מערכות יחסים עסקיות הן הבסיס להצלחה ועסקים הם בין אנשים, לא בין חברות. הנה חמישה חוקים פשוטים שיעזרו לכם לפתח ולהעמיק את הקשר המקצועי בינכם ובין הלקוחות שלכם.
קראו עוד >
ארבעת הגורמים שיסייעו לכם לבנות אמון מול הלקוח
לבנות אמון עם הלקוח לוקח שנים. לא מדובר במחווה בודדת או בניסיון חד פעמי, אלא ברצף של פעולות הדדיות שמוכיחות לצדדים שניתן לסמוך אחד על השני. גלו את ארבעת היסודות שיסייעו לכם לבנות אמון וביטחון עם הלקוחות.
קראו עוד >
להיות שותף פעיל ואסטרטגי
ההבדל בין אנשי מכירות טובים למצוינים טמונה בתפיסה שלהם את תהליך המכירה וביכולת שלהם למצב עצמם כשותפים פעילים ואסטרטגיים ולא כאנשי מכירות שמסתמכים על המוצר שלהם. כאשר נהפכים להיות חלק מתהליך הצמיחה של הלקוח, המחיר כבר לא מקבל פוקוס כל כך גדול בהחלטה. הנה ה״אני מאמין״ שלי בנוגע למכירה ברמה הגבוהה ביותר - להיות שותף פעיל ואסטרטגי.
קראו עוד >
כיצד נראות מערכות היחסים שלכם ?
זה לא סוד, כולם יודעים שלקוחות מעדיפים לעשות עסקים עם מי שהם מחבבים יותר. השאלה היא כיצד עושים זאת? כיצד בונים מערכות יחסים לאורך שנים?
קראו עוד >
כיצד להפוך לקוח לזהב
השאיפה להפוך לקוח B או C, ללקוח A היא משאת נפשו של כל ארגון עסקי. אולי זה נשמע מורכב למדי, אבל האמת היא שזה הרבה יותר פשוט מ״אלכימיה״ או ממגע יד של ״מידאס״. זה אפשרי להפוך לקוח B או C ל-A אם יודעים איך.
קראו עוד >
מדוע הלקוחות עוזבים אתכם?
אתם עובדים קשה בכדי להשיג לקוחות חדשים. אתם נפגשים עם לקוחות פוטנציאלים, משתדלים להתאים פתרון אופטימאלי, שולחים הצעה וממתינים להתחלה של מערכת יחסים עסקית ממושכת. זה החלק הקל! האתגר האמיתי הוא להפוך את הלקוחות המזדמנים ללקוחות קבועים.
קראו עוד >
ניהול קשר עסקי מול לקוחות
האם פגעתם פעם בלקוח? האם הרגשתם שהובנתם לא נכון? שמילה מיותרת הרסה קשר עסקי של שנים... בפרוס השנה החדשה, זו ההזדמנות לבקש סליחה...
קראו עוד >
ניהול תיקי לקוחות
המתחרים שלכם יעשו הכל בכדי לעבוד עם הלקוחות שלכם! רמת הנאמנות פוחתת, ישנה נטישה, נוצרת שחיקה ברווחים ועלות המכירה עולה. כיצד עוצרים את זה?
קראו עוד >

הרשמו לניוזלטר של תפיסות בחינם

הצטרפו ל-1600+ מנהלים ואנשי מכירות שמקבלים את האסטרטגיות, העצות והתובנות החדשות ביותר בתחום המכירות, בכל שבוע, ישירות לתיבת האימייל.

אנו מתחייבים לא להעביר ו/או למכור את הפרטים שלכם לגורם שלישי ולא לשלוח אליכם ספאם או כל חומר פרסומי אחר. רק דברים מועילים שיאיצו את המכירות שלכם קדימה.
כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים בבלוג של אתר זה שמורות לחברת תפיסות ולהט צבי, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש.
אין ללמד את המאמרים בשום מכון, קורס, מכללה או בית-ספר, במסגרת אישית, פרטית או קבוצתית, ללא אישור בכתב מחברת תפיסות.
כמו כן, אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומרים הגרפיים שמלווים אותם. במקומות בהם מופיעים תצלומי מסך, זכויות היוצרים על עיצוב הממשק הגרפי המקורי (GUI) שמורות לחברות שייצרו אותן.