בלוג: מכירות בימי קורונה

אתם צריכים לרוץ מהר יותר
העולם משתנה מקצה לקצה, אנחנו צריכים לעבור שינוי וגם העסק שלנו. נראה שלעסקים אין ברירה, הם חייבים להתקדם מהר יותר מקצב ההדבקה.
קראו עוד >
מספיק עם התירוצים - תתחילו למכור
האם גם אתם מאמינים שלא ניתן למכור כעת? שאולי צריך להשהות את המכירות? אם כן, קראו בבקשה את המאמר הבא. דעתכם תשנה תוך דקה.
קראו עוד >
האם אתם באמת טובים?
נגיף הקורונה חשף המון - החל ״משכבת השומן״ הכלכלית שיש לאנשים ולארגונים, ״המשפחתיות״ של החברות ועד ליכולות של אנשי המכירות. מה באמת קרה?
קראו עוד >
ההצגה חייבת להימשך, אבל כיצד?
הנה, הגיע הרגע לו כולנו חיכינו, חוזרים לשגרה. האומנם? האם עסקים יוכלו להמשיך כרגיל? ובכלל, כיצד מניעים מחדש את המכירות בחברה? הכל במאמר הבא
קראו עוד >
זמן קורונה - תעשה הנחה
בטח שמתם לב שישנו ביטוי חדש למילה הנחה - ״זמן קורונה״. קראו וגלו כיצד תוכלו להימנע מהשגיאות המרכזיות בתהליך המו״מ מול הלקוח.
קראו עוד >
מה למדתי ממשבר הקורונה
אנחנו כבר שמונה שבועות בתוך משבר הקורונה, רחוקים מקו הסיום. זה זמן לעצור, להסתכל, להתבונן ולשאול את עצמנו מה למדנו? אם בכלל.
קראו עוד >
בחזרה לקו הזינוק
במידה מסוימת, משבר הקורונה החזיר אותנו לקו הזינוק. המשחק התאפס, אנשים ועסקים צריכים להניע ולהמציא את עצמם מחדש. כיצד עושים זאת?
קראו עוד >
סומך עליך, תסדר!
האם אתם מנהלים או מנהיגים? האם אתם עושים את הפעולות הנכונות? הנה מה שהאנשים בצוות שלכם מצפים מכם לעשות ברגע זה.
קראו עוד >
לכל שבת יש מוצאי שבת
כולם מדברים על ״היום שאחרי״. האם אתם יודעים איזו אסטרטגיה כדאי לכם לבחור? הנה שבע אסטרטגיות פעולה מומלצות למערכי מכירות.
קראו עוד >
זו ההזדמנות שלכם לפרוץ קדימה
על מה הפוקוס שלכם? האם אתם רואים את ההזדמנויות שצצו כתוצאה מהמשבר? הנה ההזדמנות המרכזית שאני רואה
קראו עוד >
עשר פעולות שאתם יכולים לעשות בזמן קורונה
מה אתם עושים עם הזמן שלכם? הנה עשר פעולות שאתם יכולים לעשות כבר עכשיו בכדי לשמר את הלקוחות שלכם וליצור לעצמכם עתיד טוב יותר.
קראו עוד >
מכירות - ״קורונה סטייל״
משבר הקורונה יוצר אי ודאות וחוסר בהירות בנוגע לעתיד. כולנו נדרשים לבצע התאמות במהירות, אחרת ניפגע. גם תהליך המכירה משתנה, הנה כמה טיפים למכירות בעת זו.
קראו עוד >

הרשמו לניוזלטר של תפיסות בחינם

הצטרפו ל-1600+ מנהלים ואנשי מכירות שמקבלים את האסטרטגיות, העצות והתובנות החדשות ביותר בתחום המכירות, בכל שבוע, ישירות לתיבת האימייל.

אנו מתחייבים לא להעביר ו/או למכור את הפרטים שלכם לגורם שלישי ולא לשלוח אליכם ספאם או כל חומר פרסומי אחר. רק דברים מועילים שיאיצו את המכירות שלכם קדימה.
כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים בבלוג של אתר זה שמורות לחברת תפיסות ולהט צבי, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש.
אין ללמד את המאמרים בשום מכון, קורס, מכללה או בית-ספר, במסגרת אישית, פרטית או קבוצתית, ללא אישור בכתב מחברת תפיסות.
כמו כן, אין לקשר, לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומרים הגרפיים שמלווים אותם. במקומות בהם מופיעים תצלומי מסך, זכויות היוצרים על עיצוב הממשק הגרפי המקורי (GUI) שמורות לחברות שייצרו אותן.